x x x x x x x x x x x
HOMENABÍDKAFOTOGALERIEREFERENCEKONTAKT
vrata, brány, pltová pole
zábradlí
voliéry, klece pro ptáky
ostatní
ostatní
Brána samonosná: brána nevyžaduje vodící profil v zemi, ani podpůrná kolečka, zavěšení brány je zajištěno dvěma vodícími vozíky a C profilem, který je po celé délce konstrukce. Brána tímto jezdí nad terénem bez kontaktu se zemí. Výhodou tohoto zavěšení je bezpečný a bezúdržbový chod (není vodící kolejnice v zemi, která se čas od času zanese). Povrchová úprava: základní nátěr, vrchní nátěr, žárové zinkování, komaxit. Výplň: kovové profily, tahokov, plech, dřevo, kované prvky a jiné.

Brána pojezdová: brána jezdí po vodícím profilu, který je přimontován k zemi, konstrukce je opatřena dvěmy podpůrnými kolečky. Malou nevýhodou je občasné zanášení vodícího profilu. Povrchová úprava: základní nátěr, vrchní nátěr, žárové zinkování, komaxit. Ovládání může být ruční nebo el. motorem. Výplň: kovové profily, tahokov, plech, dřevo, kované prvky a jiné.

Brána křídlová: vyrábíme jednokřídlé, dvoukřídlé a skládací brány ze dvou i více dílů. U skládací brány bohužel není možné použít motorový pohon. Povrchová úprava: základní nátěr, vrchní nátěr, žárové zinkování, komaxit. Ovládání může být ruční nebo el. motorem. Výplň: kovové profily, tahokov, plech, dřevo, kované prvky a jiné.

Plotová pole: vyrábíme dle přání zákazníka. Povrchová úprava: základní nátěr, vrchní nátěr, žárové zinkování, galvanické zinkování, komaxit. Výplň: kovové profily, tahokov, plech, dřevo, kované prvky a jiné.
Copyright © 2012 Mprodukt. All rights reserved.